Osmanlı Döner Evi
45
Runguç Paşa Mh. Panayır Cd. No. 18 Sinema Çapraz KarşısıKaracabey,34100
+90(224) 676 44 45Karacabeyde dönerci. Osmanlı döner salonu damaklarda yeni bir lezzet anlayışı getiriyor. Bursa'nın ve karacabey'in vazgeçilmez lezzeti et döner ve tavuk döner osmanlı döner salonunda eşsiz bir lezzete dönüşmektedir. Hedefimiz karacabeyde en iyi döner salonu olma yolunda ilerlemek. Karacabeyde dönerci, karacabey tavuk döner ürünlerimiz 100 doğal ve katkısızdır. Hijyen standartlarımız en üst seviyededir. Karacabey döner, karacabeyde dönerci, karacabey dönerci telefonları, karacabeyde iskender döner, karacabeyin en iyi dönercisi, tavuk döner karacabey.
10698Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:30 - 01:30
  • Servis Saatleri07:30 - 01:30
  • Servis Yerleri Tüm Karacabey
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sinema çapraz karşısındayız.

İletişim Formu
Karacabeyde dönerci. Osmanlı döner salonu damaklarda yeni bir lezzet anlayışı getiriyor. Bursa'nın ve karacabey'in vazgeçilmez lezzeti et döner ve tavuk döner osmanlı döner salonunda eşsiz bir lezzete dönüşmektedir. Hedefimiz karacabeyde en iyi döner salonu olma yolunda ilerlemek. Karacabeyde dönerci, karacabey tavuk döner ürünlerimiz 100 doğal ve katkısızdır. Hijyen standartlarımız en üst seviyededir.
Karacabey döner, karacabeyde dönerci, karacabey dönerci telefonları, karacabeyde iskender döner, karacabeyin en iyi dönercisi, tavuk döner karacabey.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.