Kulübe Veteriner Muayenehanesi

http://kulubeveteriner.karacabeyport.net
Kulübe Veteriner Muayenehanesi
25
Gazi Mah. Ortaokul Cad. No:45/13Karacabey,34100
+90(224) 999 39 26Karacabey veteriner kliniği, karacabeydeki veterinerler, kulübe veteriner kliniği tam donanımlı evcil hayvan polikliniği olarak karacabey'de hizmete başladı. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz. Kulübe veteriner kliniğinde verdiğimiz başlıca hizmetler, karacabeyde kedi ve köpek ilaçları, pet aksesuarları, evcil hayvan aşılama, mama ve pet oyuncakları satışı, karacabeyde hasta hayvan konaklama imkanı. .. Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya vb. Gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.
1290Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:00
  • Servis Saatleri09:00 - 19:00
  • Servis Yerleri Karacabey Ve Köyleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karacabeyde şaypa market hizasındayız.

İletişim Formu
Karacabey veteriner kliniği, karacabeydeki veterinerler, kulübe veteriner kliniği tam donanımlı evcil hayvan polikliniği olarak karacabey'de hizmete başladı. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz. Kulübe veteriner kliniğinde verdiğimiz başlıca hizmetler, karacabeyde kedi ve köpek ilaçları, pet aksesuarları, evcil hayvan aşılama, mama ve pet oyuncakları satışı, karacabeyde hasta hayvan konaklama imkanı. ..
Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya vb. Gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.