Hiskar Arçelik Karacabey
55
Atatürk Bulvarı No:15Merkez,34100
+90(224) 676 08 08Karacabey arçelik karacabeyde arçelik ve sony ürünlerini bir bütün olarak sunan hiskar, klasik mağazacılık anlayışının dışında, doğru ürünü bulmanın seçim kolaylığını müşterilerine yansıtan, satış sonrası hizmetin en üst seviyede olduğu, modern bir mağazacılık anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Karacabey beyaz eşya. Misyonumuz, gelişme ve değişim süreçlerine ayak uydurabilen, dürüst, duyarlı, toplumsal sorumlulukların bilincinde, kişileri doğru ürüne yönlendiren, satış sonuç değil bir başlangıç olduğunu benimseyen kuruluş olmaktır. Vizyonumuz ise, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde gören konsept bir mağaza olabilmektir. Tecrübeli mimar kadromuz ile arçelik mutfak grubunun güvencesi altında, alman mutfak markası nobilia ve italyan mutfak markası spagnol cucine'nin ürünlerini kullanarak mutfaklar tasarlayıp, toplu konutlara ve kişiye özel mekanlara uygulayarak satışını gerçekleştirmekteyiz. Mutfaklarınızı, parmak izi bırakmayan inoks buzdolapları ve ankastre serilerimizle teknolojinin doruklarına taşıyoruz. Hiskar olarak hedefimiz; dünya'ya saygılı, dünya'da saygın arçelik markasını sizlerle buluşturabilmektir. Karacabey elektronik ürünler mağazası, karacabey led televizyon, ankastre mutfak ürünleri, karacabey arçelik bayii, karacabey beyaz eşya. Karacabey arçelik, karacabey arçelik bayii, karacabeyde hiskar, hiskar karacabey, karacabeyde beyaz eşya, karacabeyde arçelik, karacabeyde sony bayii, grundig, karacabeyde ankastre, karacabeyde ankastre mutfak, hiskar bursa, bursa hiskar, şükrü kilci, karacabeyde düğün paketi, karacabeyde buzdolabı, arçelik televizyon, sony televizyon, karacabeyde kampanya, karacabeyde konsept mağaza, karacabeyde arçelik konsept mağaza, arçelik konsept mağaza, in love, arçelik telve, karacabeyde çeyiz.
12485Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
  • Servis Saatleri08:30 - 19:00
  • Servis Yerleri Tüm Karacabey ilçesi ve çevresi.
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Karacabey arçelik karacabeyde arçelik ve sony ürünlerini bir bütün olarak sunan hiskar, klasik mağazacılık anlayışının dışında, doğru ürünü bulmanın seçim kolaylığını müşterilerine yansıtan, satış sonrası hizmetin en üst seviyede olduğu, modern bir mağazacılık anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Karacabey beyaz eşya.

Misyonumuz, gelişme ve değişim süreçlerine ayak uydurabilen, dürüst, duyarlı, toplumsal sorumlulukların bilincinde, kişileri doğru ürüne yönlendiren, satış sonuç değil bir başlangıç olduğunu benimseyen kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz ise, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde gören konsept bir mağaza olabilmektir.

Tecrübeli mimar kadromuz ile arçelik mutfak grubunun güvencesi altında, alman mutfak markası nobilia ve italyan mutfak markası spagnol cucine'nin ürünlerini kullanarak mutfaklar tasarlayıp, toplu konutlara ve kişiye özel mekanlara uygulayarak satışını gerçekleştirmekteyiz.

Mutfaklarınızı, parmak izi bırakmayan inoks buzdolapları ve ankastre serilerimizle teknolojinin doruklarına taşıyoruz.

Hiskar olarak hedefimiz; dünya'ya saygılı, dünya'da saygın arçelik markasını sizlerle buluşturabilmektir.
Karacabey elektronik ürünler mağazası, karacabey led televizyon, ankastre mutfak ürünleri, karacabey arçelik bayii, karacabey beyaz eşya.
Karacabey arçelik, karacabey arçelik bayii, karacabeyde hiskar, hiskar karacabey, karacabeyde beyaz eşya, karacabeyde arçelik, karacabeyde sony bayii, grundig, karacabeyde ankastre, karacabeyde ankastre mutfak, hiskar bursa, bursa hiskar, şükrü kilci, karacabeyde düğün paketi, karacabeyde buzdolabı, arçelik televizyon, sony televizyon, karacabeyde kampanya, karacabeyde konsept mağaza, karacabeyde arçelik konsept mağaza, arçelik konsept mağaza, in love, arçelik telve, karacabeyde çeyiz.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.