Hacıbey Kebap Lahmacun ve Pide Salonu

http://hacibeykebap.Karacabeyport.net
Hacıbey Kebap Lahmacun ve Pide Salonu
135
Cumhuriyet Alanı 119 Sk.Merkez,34100
+90(224) 676 38 38Karacabey hacıbey kebap, karacabeyde lahmacun ve karacabeyde künefe nerede yenir sorularına en güzel cevaptır. Hacıbey kebap ve lahmacun yılların tecrübesi, özverili bir alt yapı ve geleneklerin üzerine kurulmuş bir lokantadır. 1978 yılında başladığımız meslek hayatımızda; özverili çalışmamız , azmimiz ve sanatımız ve yol arkadaşlarımızla birlikte çeşitli başarılar elde ettik. İlk günden bu güne kadar çeşitli konseptler altında farklı lezzetleri beğenilerinize sunmaya çalıştık. Tecrübemizi, sanatımızı, geleneksel lezzetlerimizi; en az benim kadar sanatkr usta ve hizmet sektöründe başarılı arkadaşlarımla birlikte lokantamızda sizlere sunuyoruz. Lokantamız karacabey'in en merkezi yerinde heykel'de sizlere hizmet vermektedir. Otopark hizmetimiz ile park problemi yaşamadan lokantamıza gelebilmektesiniz. Kapalı salonumuz, yaz kış kullanılabilen terasımız, özel günleriniz, davetleriniz için vıp salonumuz mevcuttur. Çocuklarımız için eğitmenler eşliğinde çocuk oyun odaları mevcuttur. Sizler yemek sonrası muhabbet keyfini yaşarken çocuklarınız ise oyun odamızda eğlenceli vakit geçirecektir. Lokantamızda sunduğumuz lezzetler alanında uzman ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Geleneksel lezzetlerimizin birebir lezzetleri yakalamak için içeriğindeki bütün malzemeler yörelerinden getirilmektedir. Paket servisimiz ile özel günlerinizde toplu alışverişlerinizle birlikte ücretsiz olarak garsonlarımız hizmet vermektedir. Hacıbey kalitesini işyerinizde, evinizde veya istediğiniz herhangi bir yerde yaşabilmektesiniz. Lokantamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler, verdiğimiz hizmetler ileri sayfalarda mevcuttur. Görüşmek dileğiyle"… hacıbey kebap ve lahmacun salonu.
37708Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 21:00
  • Servis Yerleri Karacabey
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cumhuriyet Alanı, Güncü Ekmek Fırını aralığı, İş Bankası bitişiği.

İletişim Formu
Karacabey hacıbey kebap, karacabeyde lahmacun ve karacabeyde künefe nerede yenir sorularına en güzel cevaptır. Hacıbey kebap ve lahmacun yılların tecrübesi, özverili bir alt yapı ve geleneklerin üzerine kurulmuş bir lokantadır.

1978 yılında başladığımız meslek hayatımızda; özverili çalışmamız , azmimiz ve sanatımız ve yol arkadaşlarımızla birlikte çeşitli başarılar elde ettik. İlk günden bu güne kadar çeşitli konseptler altında farklı lezzetleri beğenilerinize sunmaya çalıştık.

Tecrübemizi, sanatımızı, geleneksel lezzetlerimizi; en az benim kadar sanatkr usta ve hizmet sektöründe başarılı arkadaşlarımla birlikte lokantamızda sizlere sunuyoruz.

Lokantamız karacabey'in en merkezi yerinde heykel'de sizlere hizmet vermektedir. Otopark hizmetimiz ile park problemi yaşamadan lokantamıza gelebilmektesiniz. Kapalı salonumuz, yaz kış kullanılabilen terasımız, özel günleriniz, davetleriniz için vıp salonumuz mevcuttur. Çocuklarımız için eğitmenler eşliğinde çocuk oyun odaları mevcuttur. Sizler yemek sonrası muhabbet keyfini yaşarken çocuklarınız ise oyun odamızda eğlenceli vakit geçirecektir.

Lokantamızda sunduğumuz lezzetler alanında uzman ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Geleneksel lezzetlerimizin birebir lezzetleri yakalamak için içeriğindeki bütün malzemeler yörelerinden getirilmektedir.

Paket servisimiz ile özel günlerinizde toplu alışverişlerinizle birlikte ücretsiz olarak garsonlarımız hizmet vermektedir. Hacıbey kalitesini işyerinizde, evinizde veya istediğiniz herhangi bir yerde yaşabilmektesiniz.

Lokantamız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler, verdiğimiz hizmetler ileri sayfalarda mevcuttur.

Görüşmek dileğiyle"… hacıbey kebap ve lahmacun salonu.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.