Fit Club Fitness Center
244
Drama Mah. Mustafa Çorlu Sk. No:17 (Belediye Hamamı Karşısı A101 Market Aralığı)Merkez,34100
+90(542) 773 54 44Karacabey'in ilk teknolojik alt yapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi Fit Club Fıtness Center'in mart 2013'te hizmete açılmıştır. Karacabey belediye hamamı karşısı A101 market aralığında 430 m2'lik alanda kurulan Fit Club Fıtness Center "‘'egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim'' mesajını kitlelere anlatmayı ve yaymayı hedefliyor. İşletmeciliğini Hasan Üçtaş, Gökhan Özdamar ve Tayfun Akdeniz'in üstlendiği, Karacabey'de açılan Fit Club Fıtness Center için üyelik kayıtlarımız devam etmektedir. Karacabey'in merkezinde yer alan FCFC'nin 230 m2'lik bölümü fıtness, body, vücut geliştirme, kilo alma, kilo verme, kişisel antrenörlük branşlarına ayrılmıştır. 200 m2'lik alan ise bayanlar için ayrobik, plates, step, oryantal ve stüdyo dersleri için tasarlanmıştır. Hafta içi sabah 08.30-00.30 Pazar ise sabah 11.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşamak ve hayat kalitesini yükseltmek isteyen kişilerin temiz, ferah ve hijyenik ortamda rahat edebileceği ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı bir spor salonu olarak dizayn edilmiştir. Hijyenin sağlıklı yaşam için ilk koşul olması ilkesinden hareketle tüm hizmetler ve kullanım alanların bu ilkeni gereği teknolojik yenilikler hizmete sokulmuş durumdadır. Hijyen, havalandırma, ses yalıtımı konusunda biz insanların ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları bir araya planladık. Nihai amacımız ise egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim insanda değişim mesajını mümkün oldukça insanlara ulaştırmaktadır. Özellikle eğitmenlerimizin kalitesi ile ön plana çıkıyoruz. Süreklilik arz edecek şekilde tasarlanan eğitim programı egzersiz bilimi, beslenme, ileri eğitmenlik teknikleri, kişisel iletişim gibi pek çok alanı kapsamaktayız.
17613Ziyaretçi
 • Yetkili Hasan ÜÇTAŞ - Tayfun AKDENIZ - Gökhan ÖZDAMAR
 • Adres Drama Mah. Mustafa Çorlu Sk. No:17 (Belediye Hamamı Karşısı A101 Market Aralığı) - Merkez
 • Telefon +90(542) 773 54 44
 • Telefon ( 2 ) +90(537) 399 09 79
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://fitclubfitness.karacabeyport.net
 • Web Sitesihttp://fitclubfitness.Karacabeyport.net
 • E-Postagokhanozdamar_5@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 00:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karacabey merkezdeyiz.

İletişim Formu
Karacabey'in ilk teknolojik alt yapı ve imkanlarla donatılmış sağlıklı yaşam merkezi Fit Club Fıtness Center'in mart 2013'te hizmete açılmıştır. Karacabey belediye hamamı karşısı A101 market aralığında 430 m2'lik alanda kurulan Fit Club Fıtness Center "‘'egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim, insanda değişim'' mesajını kitlelere anlatmayı ve yaymayı hedefliyor. İşletmeciliğini Hasan Üçtaş, Gökhan Özdamar ve Tayfun Akdeniz'in üstlendiği, Karacabey'de açılan Fit Club Fıtness Center için üyelik kayıtlarımız devam etmektedir.
Karacabey'in merkezinde yer alan FCFC'nin 230 m2'lik bölümü fıtness, body, vücut geliştirme, kilo alma, kilo verme, kişisel antrenörlük branşlarına ayrılmıştır. 200 m2'lik alan ise bayanlar için ayrobik, plates, step, oryantal ve stüdyo dersleri için tasarlanmıştır. Hafta içi sabah 08.30-00.30 Pazar ise sabah 11.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlıklı yaşamak ve hayat kalitesini yükseltmek isteyen kişilerin temiz, ferah ve hijyenik ortamda rahat edebileceği ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı bir spor salonu olarak dizayn edilmiştir. Hijyenin sağlıklı yaşam için ilk koşul olması ilkesinden hareketle tüm hizmetler ve kullanım alanların bu ilkeni gereği teknolojik yenilikler hizmete sokulmuş durumdadır. Hijyen, havalandırma, ses yalıtımı konusunda biz insanların ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayları bir araya planladık. Nihai amacımız ise egzersizde değişim, yaşam kalitesinde değişim insanda değişim mesajını mümkün oldukça insanlara ulaştırmaktadır.
Özellikle eğitmenlerimizin kalitesi ile ön plana çıkıyoruz. Süreklilik arz edecek şekilde tasarlanan eğitim programı egzersiz bilimi, beslenme, ileri eğitmenlik teknikleri, kişisel iletişim gibi pek çok alanı kapsamaktayız.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.