Burakpen
25
Karacaahmet Mah. 143 Sk. No:19 Dilek Apartmanı Zemin Kat No:8Karacabey,34100
+90(537) 969 76 81Kendini yeni teknikler uygulamaya ve sürekli geliştirmeye adamış olan karacabey burakpen 2012 yılında karacabey'de kurulmuştur. Isı yalıtımına olan duyarlılığı ile pvc pencere, pvc kapı, aluminyum pencere, aluminyum kapı ve cam balkon, duşakabin, cam vitrin konularında çözüm üretmek amacı ile yola çıkmış olan burakpen bugüne dek birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır. Burakpen karacabey merkezli bir firmadır, ancak bursa'nın birçok ilçesine satış ve kurulum hizmeti götürmüş olan burakpen, deneyimli ekibi ile karacabeyde pvc pencere, pvc kapı, aluminyum pencere, aluminyum kapı ve cam balkon konularında en kaliteli hizmeti en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. Bugüne dek tamamladığımız yüzlerce proje arasında sizi de görmek isteriz. Bize ulaşmanız halinde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanacak, en yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sahip olacak ve birinci sınıf işçiliğimizden faydalanacaksınız. Montaj, kurulum ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin başında pvc pencere ve kapı sistemleri, alüminyum pencere ve kapı sistemleri, çelik kapı, cam balkon, duşakabin gelmektedir.
6810Ziyaretçi
 • Yetkili Burak SAYIOĞLU
 • Adres Karacaahmet Mah. 143 Sk. No:19 Dilek Apartmanı Zemin Kat No:8 - Karacabey
 • Telefon +90(537) 969 76 81
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://burakpen.karacabeyport.net
 • Web Sitesihttp://burakpen.karacabeyport.net
 • E-Postaburak-pen@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 20:30
 • Servis Saatleri08:30 - 20:30
 • Servis Yerleri Bursa Ve İlçeleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İmamoğlu galeri karşı arası.

İletişim Formu
Kendini yeni teknikler uygulamaya ve sürekli geliştirmeye adamış olan karacabey burakpen 2012 yılında karacabey'de kurulmuştur. Isı yalıtımına olan duyarlılığı ile pvc pencere, pvc kapı, aluminyum pencere, aluminyum kapı ve cam balkon, duşakabin, cam vitrin konularında çözüm üretmek amacı ile yola çıkmış olan burakpen bugüne dek birçok projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır.

Burakpen karacabey merkezli bir firmadır, ancak bursa'nın birçok ilçesine satış ve kurulum hizmeti götürmüş olan burakpen, deneyimli ekibi ile karacabeyde pvc pencere, pvc kapı, aluminyum pencere, aluminyum kapı ve cam balkon konularında en kaliteli hizmeti en kısa sürede müşterilerine sunmaktadır.

Bugüne dek tamamladığımız yüzlerce proje arasında sizi de görmek isteriz. Bize ulaşmanız halinde ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanacak, en yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sahip olacak ve birinci sınıf işçiliğimizden faydalanacaksınız.

Montaj, kurulum ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin başında pvc pencere ve kapı sistemleri, alüminyum pencere ve kapı sistemleri, çelik kapı, cam balkon, duşakabin gelmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.