Birlik Makina Prefabrik Yapı ve Konteyner

http://birlikkonteyner.Karacabeyport.net
Birlik Makina Prefabrik Yapı ve Konteyner
74
Taşlık Mah. Taşlık Sok. No :244Merkez,34100
+90(224) 671 84 07Sektöründe lider firmalar arasında yer alan Birlik Makina 2007 yılında Karacabey'de kurulmuştur. Karacabey Sanayi Bölgesinde tecrübeli ekibiyle Prefabrik yapı ve konteyner imalatına halen devam etmektedir. Faaliyet alanları; Şantiye konteynerleri, ISO yük konteynerleri, Prefabrik bina ve Çelik konstrüksiyon imalatı olarak sınıflandırılmaktadır. Birlik Makina; geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın Dünya Standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine teçhizatına ve tecrübesine sahiptir. Vizyonumuz Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek. Misyonumuz Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları konteyner, prefabrik binalar ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmek. Kurumsal değerlerimiz Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, insana ve çevreye saygı. Kalite politikamız Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.
18369Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:30 - 19:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye'ye servis
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çamlık arkası.

İletişim Formu
Sektöründe lider firmalar arasında yer alan Birlik Makina 2007 yılında Karacabey'de kurulmuştur. Karacabey Sanayi Bölgesinde tecrübeli ekibiyle Prefabrik yapı ve konteyner imalatına halen devam etmektedir.

Faaliyet alanları; Şantiye konteynerleri, ISO yük konteynerleri, Prefabrik bina ve Çelik konstrüksiyon imalatı olarak sınıflandırılmaktadır.

Birlik Makina; geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın Dünya Standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine teçhizatına ve tecrübesine sahiptir.

Vizyonumuz
Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

Misyonumuz
Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları konteyner, prefabrik binalar ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmek.

Kurumsal değerlerimiz
Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, insana ve çevreye saygı.

Kalite politikamız
Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.