Ays Koçak Boya Nalburiye Hırdavat

http://ayskocak.karacabeyport.net
Ays Koçak Boya Nalburiye Hırdavat
25
Tavşanlı Mah. Nuri̇ Katar Sk. 72,34100
+90(224) 676 91 15Karacabeyde dekorasyon firmaları arasında ilk sırada yer alan şirketimiz 1995 yılında koçak ticaret adında karacabeyde kuruldu. Karcabeyde kireç satışı ile başlayan işyeri hikayemiz karacabeyde kireç üretimi, karacabeyde boya satışında 2010 yılından itibaren ays koçak boya kireç yalıtım san. Ve tic. Ltd. Şti. Olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Karacabeyde , dekorasyon, banyo mutfak dekorasyonu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, dış cephe boyama, dış cephe kaplama, granit, fayans işleri gibi konularda faaliyet alanını hiçbir zaman kısıtlı tutmadan ürün yelpazesini her daim geniş tutmaya çalışan firmamız müşterilerimize her daim iyi hizmet verebilmek için her geçen gün büyümesini aynı hızda devam ettirmektedir. Karacabeyde lamine parke yapan yerler, dış cephe kaplaması, karacabeyde ısı yalıtımı, karacabeyde mantolama firmaları, alçı işleri, asma tavan, alçı sıva konularında uzman ekibi ile hizmet veren firmamız kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş, yeni projeler geliştirmiştir. Karacabeyde ays koçak markası ile bir güven markası haline gelen firmamız ays koçak, karacabeyde her türlü boya badana işleri, sedef baskı, karacabeyde dış cephe boyası, çatı tamiri ve yalıtımı hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle ilgi odağı olmuştur. Ays koçak boya kireç yalıtım san. Ve tic. Ltd. Şti. Sosyal sorumluluğunun farkında olup sektöründeki yenilikleri ve eğitimleri sürekli yakından takip etmektedir. Misyonumuz Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden en kaliteliyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır Vizyonumuz Ürünlerin satışında ve iş sonrası servis hizmetiyle siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilmesidir . Değerlerimiz > dürüstlük > liderlik > takım çalışması > müşteri ve çalışan memnuniyeti > mükemmellik.
7411Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:30 - 17:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Şekerbank arkası.

İletişim Formu
Karacabeyde dekorasyon firmaları arasında ilk sırada yer alan şirketimiz 1995 yılında koçak ticaret adında karacabeyde kuruldu.
Karcabeyde kireç satışı ile başlayan işyeri hikayemiz karacabeyde kireç üretimi, karacabeyde boya satışında 2010 yılından itibaren ays koçak boya kireç yalıtım san. Ve tic. Ltd. Şti. Olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Karacabeyde , dekorasyon, banyo mutfak dekorasyonu, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, dış cephe boyama, dış cephe kaplama, granit, fayans işleri gibi konularda faaliyet alanını hiçbir zaman kısıtlı tutmadan ürün yelpazesini her daim geniş tutmaya çalışan firmamız müşterilerimize her daim iyi hizmet verebilmek için her geçen gün büyümesini aynı hızda devam ettirmektedir.
Karacabeyde lamine parke yapan yerler, dış cephe kaplaması, karacabeyde ısı yalıtımı, karacabeyde mantolama firmaları, alçı işleri, asma tavan, alçı sıva konularında uzman ekibi ile hizmet veren firmamız kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş, yeni projeler geliştirmiştir.
Karacabeyde ays koçak markası ile bir güven markası haline gelen firmamız ays koçak, karacabeyde her türlü boya badana işleri, sedef baskı, karacabeyde dış cephe boyası, çatı tamiri ve yalıtımı hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle ilgi odağı olmuştur.
Ays koçak boya kireç yalıtım san. Ve tic. Ltd. Şti. Sosyal sorumluluğunun farkında olup sektöründeki yenilikleri ve eğitimleri sürekli yakından takip etmektedir.


Misyonumuz
Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden en kaliteliyi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır

Vizyonumuz
Ürünlerin satışında ve iş sonrası servis hizmetiyle siz değerli müşterilerimize güvenle teslim edilmesidir .

Değerlerimiz
> dürüstlük
> liderlik
> takım çalışması
> müşteri ve çalışan memnuniyeti
> mükemmellik.
Firmanızı Ekleyin

Karacabeyport.net içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 78 firma yer almaktadır.